кондиціонери Харків

 

Кліматична техніка

Продаж. Установка. Обслуговування.

Каталог

Поиск - JoomShopping

Домашній клімат недарма так оспіваний у різних шлягерах, хоча там мають на увазі, як реальні кліматичні умови, так і психологічну «погоду в будинку». Коли в приміщенні підтримується нормальний температурний режим, добре працювати і відпочивати. Якщо в офісі буде спекотно влітку або холодно взимку, то співробітники не те, що прямими обов'язками не займатимуться, вони навряд чи запускатимуть навіть «пасьянси» для розваги. Саме тому так популярні кондиціонери та інша кліматична техніка.

Купити кондиціонер у наш час – це не розкіш, а надзвичайна потреба.

Установка кондиціонерів не дуже складна і виконується лише раз, зате підключений апарат роками створює прийнятний температурний режим у приватному будинку, офісі або квартирі. Моделів цього виду побутової техніки створено багато, більшість топових виробників (Mitsubishi, LG, Hitachi, Toshiba, Fuji, GREE, Carrier, Panasonic, CooperHunter, Samsung, Tossot, Midea) створює касетні, настінні, мобільні та канальні кондиціонери.

Інтернет-магазин «kondicionery.kharkov.ua» пропонує широкий вибір кондиціонерів та мульти-спліт систем. Перевага магазину «Холод» – співпраця із прямими постачальниками кондиціонерів, що дозволяє суттєво знизити ціни без втрати якості. Політика компанії – реалізація якісної техніки японського, малайзійського виробництва з гарантійним терміном від п'яти років. Фірмові кондиціонери безперервно працюють у діапазоні температур від мінус 20 до плюс 50.

Інтернет-магазин «kondicionery.kharkov.ua» реалізує повний спектр послуг: продаж, встановлення та обслуговування кондиціонерів. При покупці техніку можна відразу замовити з монтажем, причому фахівці компанії дають гарантію як на кондиціонери, так і на виконані роботи. Також здійснюється сервісне та післягарантійне обслуговування кліматичної техніки.