кондиціонери Харків

 

Кліматична техніка

Продаж. Установка. Обслуговування.

Каталог

Поиск - JoomShopping

Кондиціонери LG є на сьогодні однією з найвідоміших марок і, як наслідок, однією з найпопулярніших і найпопулярніших. Стійкий інтерес до продукції корейської компанії легко зрозуміти, якщо вивчити особливості цієї марки, а також згадати, що вироби LG надійні та міцні. Тим не менш, це лише одне з переліку переваг, про яке нагадують насамперед, побачивши словосполучення «кондиціонери LG».Інші особливості сприяють ефективній роботі та довголіттю корейських систем кондиціювання повітря.

Ефективність кондиціонерів LG забезпечується такими позиціями: гарячий запуск, удосконалений теплообмінник, теновий обігрів, режим форсованого охолодження та інверторне керування. Hot Start або гарячий запуск мають кондиціонери LG, призначені для роботи при низьких температурах. П

ри застосуванні системи Hot Start вентилятор внутрішнього блоку відключається до тих пір, поки не нагріється теплообмінник. Всі кондиціонери LG, що випускаються з 2001, мають режим форсованого охолодження - він дозволяє швидко охолоджувати повітря в приміщенні. Інша можливість – теновий режим, прогрів повітря електричним нагрівальним елементом.

Такий режим дозволяє використовувати кондиціонер LG як основний, так і як додатковий обігрівальний прилад. Ці кондиціонери мають інверторне управління і тому є економічними і малошумними. Особливу увагу у цих кондиціонерах приділено чистоті повітря.

Особливі, власної розробки системи фільтрації Plasma і Nano Plasma вичищають з повітря пил та мікрочастинки, усувають тютюновий дим та інші неприємні запахи, а плюс до цього іонізують повітря. Тому кондиціонери LG мають попит у алергіків – це справжня знахідка для них!